Noorte rahvaliiga võitis tänavu Pärnu JK Poseidon. Sindi staadionil peetud finaalis alistati Saue JK tulemusega 4:3.

Karl Kielas viis teise ja 23. minuti väravatest kodumeeskonna 2:0 juhtima, kuid Maik Arro ja Markus Polise tabamused vastavalt 38. ja 42. minutil viigistasid mänguseisu 2:2-le.

Oliver Rätsep viis kodumeeskonna 56. minutil taas juhtima, kuid kõigest viis minutit hiljem oli seis taas viigis tänu Cender Krausile.

Omakorda viis minutit hiljem sündis kohtumise võiduvärav, kui Kielas vormistas 66. minutil oma kübaratriki ja andis 4:3 võidu Poseidonile.

Noorte rahvaliigast võttis tänavu osa 20 võistkonda. Varasemalt on triumfeerinud Suure-Jaani United (2016), JK Vändra Vaprus (2017) ja Harju JK Jüri (2018).

Noorte rahvaliiga 2019 võitja Pärnu JK Poseidon

Noorte rahvaliiga on mõeldud nii klubide kui koolide võistkondadele, kuid ka mistahes sõpruskondadele, kellel on soov ja võimalus võistlustel osaleda. Võistlustest saavad osa võtta 12-16 aastased mängijad tingimusel, et need mängijad ei osale samaaegselt Eesti noorte jalgpalli meistrivõistlustel. Ühes võistkonnas võivad mängida nii poisid kui ka tüdrukud.