Neljapäeval, 12. jaanuaril toimus Paides saalijalgpalli Rimi koolijalka turniir, kui üksteiselt võtsid mõõtu Järvamaa 4.–6. klasside lapsed.

Eesti Jalgpalli Liidu ja Järvamaa Spordiliidu koostöös toimunud saalijalgpalliturniiril osalesid 9 erineva kooli õpilased, kelle seas oli 63 poissi ja 1 tüdruk. Turniiri võitis Koeru Keskkool, teise koha teenis Paide Hammerbecki Põhikool ning kolmandaks tuli Väätsa Põhikool.

Lisaks esikolmikule osalesid turniiril ka Imavere Põhikool, Retla-Kabala Kool, Roosna-Alliku Põhikool, Järva-Jaani Gümnaasium, Türi Põhikool ja Paide Hillar Hanssoo Põhikool.

Pilt esikolmiku võistkonnad. Autor Liisi Troska.

Suurem pildigalerii siit

Eesti Koolispordi Liit ja Tallinna Haridusamet on varasemalt korraldanud koolidevahelisi võistlusi alates 7. klassist. EJLi eestvedamisel toimuvad käimasolevast õppeaastast Rimi koolijalka turniirid ka 1.–3. ja 4.–6. klasside poistele ja tüdrukutele. Lisaks peetakse kõigis vanuseklassides saalijalgpalliturniire.

Rimi koolijalka turniire toetavad Rimi, Corny, Sportland ja Nike.