Rimi_ja_EJL_osavusfestival_logo_l2bipaistev_valgeleOsalejad:

koolide võistkonnad – võistkonna suurus on 6 võistlejat, kellest vähemalt 2 peavad olema tüdrukud.
1.-3.kl 6 osalejat (miinimum 2 tüdrukut)
4.-5.kl 6 osalejat (miinimum 2 tüdrukut)
Võistkonda on lubatud kaasata 2 varuvõistlejat.

Aeg ja koht:

I etapp 1.-3.kl ja 4.-5.kl — november-detsember koolisisene võistlus (individuaalne võistlus koolis)
II etapp 1.-3.kl ja 4.-5.kl — jaanuar-märts maakondlikud võistlused koolidele
Finaaletapp 4.-5.kl — 6. aprill 2017 vabariiklik finaalvõistlus (EJL hall – Tallinn, Asula 4C)

Süsteem:

4.-5.kl. arvestuses selgitatakse kolme harjutuse kokkuvõttes 2 parimat võistkonda, kes pääsevad vabariiklikule finaalvõistlusele. 1.-3.kl võistlused lõppevad maakondlike võistlustena, vabariiklikku finaalvõistlust ei toimu.
Harjutused leiab siit
 

Eelregistreerimine:

Maakondlike võistluste ajakava ja osalejad siit ning osalemiseks tuleb täita järgnev ankeet:
 

Maakond

Vanuserühm 1.-3. klass

Vanuserühm 4.-5. klass

 
Maakondlikud kontaktid
Harjumaa – Lea Ilves Lea.Ilves @tabasalu.edu.ee
Hiiumaa – Hergo Tasuja tasujapresidendiks @gmail.com
Ida-Virumaa – Dmitri Vinogradov vinogradov.svk @gmail.com
Järvamaa – Piret Reinfeld piret.reinfeld @jarvasport.ee
Lääne-Virumaa – Andres Pajo pajo @rrg.edu.ee
Läänemaa – Jaanus Getreu jaanus.getreu @mail.ee
Pärnumaa – Ene Saagpakk sport @parnumaa.ee
Raplamaa – Laine Rokk rokklaine @gmail.com
Tallinn – Ronne Sära ronne.sara @kullo.ee
Tartumaa – Kaie Sarapuu kaie @tmsl.ee
Viljandimaa – Margit Kurvits margit.kurvits @viljandimaa.ee
Jõgevamaa – Uno Valdmets info @jslkalju.ee
Põlvamaa – Ingrid Muuga polvasport @gmail.com
Saaremaa – Andre Anis 
Võrumaa – Merike Õun vorumaa.koolisport @gmail.com
Valgamaa – Rein Leppik Rein.Leppik @valgamv.ee
 

Tulemuste arvestamine:

võistkondlik paremusjärjestus selgitatakse kohapunktide liitmise teel: I koht – osavõtnud koolide arv + 1 punkt, II koht – osavõtnud koolide arv -1 punkti, III koht – osavõtnud koolide arv – 2 punkti jne. Punktide võrdsuse korral määrab paremuse kombineeritud võistluse „Turbo“ tulemus.

Autasustamine:

iga osaleja saab meene ja EJL autasustab parimaid koole

Lisainfo:

Rauno Tutk – tel. 5345 1448; rauno[ät]jalgpall.ee
Teet Allas – tel. 5558 5495; teet.allas[ät]jalgpall.ee 
Helle Aitsen –  helle[ät]koolisport.ee (kohtunikud)
 
 
Osavusfestivalide toetajad ja koostööpartnerid:
Sante_logo 350x247   Eesti Koolispordi Liit      Rimi 371x247     nike swoosh_black