Finaalvõistlus:
5.aprill 2018 kell 11.00 – 14.00
Kalevi Spordihall, Juhkentali 12, Tallinn

Kutsutud osalejad (maakondlike etappide 4.-5. klasside parimad):
Sillamäe Vanalinna Kool, Sillamäe Kannuka Kool, Elva Gümnaasium, Tartu Erakool, Paide Gümnaasium,
Paide Ühisgümnaasium, Haapsalu Linna Algkool I, 
Haapsalu Linna Algkool II, Rakvere Reaalgümnaasium I, 
Rakvere Reaalgümnaasium II, Kohila Gümnaasium I, 
Kohila Gümnaasium II, Suure-Jaani Kool,
Viljandi Kesklinna Kool, Aste Põhikool, Kahtla Lasteaed-Algkool, Emmaste Põhikool, Pärnu Mai Kool,
Pärnu Vanalinna Põhikool, Põltsamaa Ühisgümnaasium, Adavere Põhikool, Lasnamäe Vene Gümnaasium,
Tallinna Linnamäe Vene Lütseum, Tabasalu Ühisgümnaasium, Raasiku Põhikool.

Maakondlikud eelvõistlused:   

TOIMUNUD:

 15. veebruar, kell 10:00, Sillamäe Kalevi Spordihoone
1.-3. klass: Sillamäe Vanalinna kool, Kohtla-Järve Tammiku PK 2x, Jõhvi PK, Ahtme Gümn, Toila Gümn.,Narva Kesklinna Gümn 2x, 
Sillamäe Kannuka Kool 2x, Sillamäe Eesti PK
4.-5. klass: Sillamäe Vanalinna kool, Kohtla-Järve Tammiku PK, Jõhvi PK, Ahtme Gümn, Toila Gümn.,Narva Kesklinna Gümn., Sillamäe Kannuka Kool 2x, Sillamäe Eesti PK


 20. veebruar kell 10:00, Maaülikooli Spordihoone
1.-3. klass: Tartu Karlova Kool 2x; Tartu Erakool 2x; Elva Gümnaasium; Nõo Põhikool, Miina Härma Gümnaasium
4.-5. klass: Tartu Karlova Kool 2x; Tartu Erakool 2x; Elva Gümnaasium


 21. veebruar, kell 10:00, Paide E-Piima Spordihallis
1.-3. klass: Paide Ühisgümnaasium, Retla-Kabala Kool, Roosna-Alliku Põhikool
4.-5. klass: Paide Ühisgümnaasium, Paide Gümnaasium, Retla-Kabala Kool, Roosna-Alliku Põhikool, Vodja Kool
 


 8. märts, kell 10:00, Rakvere Spordikompleks
1.-3. klass: Rakvere Eragümnaasium; Rakvere Reaalgümnaasium 2x; Vinni-Pajusti Gümnaasium; 
4.-5. klass: Rakvere Eragümnaasium 2x; Rakvere Reaalgümnaasium 2x; Vinni-Pajusti Gümnaasium 2x; 


 9. märts kell 10:00, Haapsalu Wiedemanni Spordihoone
1.-3. klass: Vormsi Lasteaed Põhikool; Haapsalu Linna Algkool 2x; Noarootsi Kool;
4.-5. klass:  Haapsalu Linna Algkool 2x; Haapsalu Põhikool;


 14. märts, kell 10:00, Rapla Sadolini Spordihoone
1.-3. klass: Kohila Gümn. 2x; Märjamaa Gümn.; Rapla Ühisgümnaasium; Rapla Vesiroosi gümnaasium; Eidapere Kool; Valtu PK;
4.-5. klass: Kohila Gümn. 2x; Märjamaa Gümn.; Rapla Ühisgümnaasium; Rapla Vesiroosi gümnaasium;


 16. märts kell 10:00, Otepää Gümnaasiumi spordihoone
1.-3. klass: Pühajärve Põhikool; Otepää Gümnaasium 3x; 
4.-5. klass: Pühajärve Põhikool; Otepää Gümnaasium 3x; 


 19. märts, kell 10:00, Viljandi Spordikeskus
1.-3. klass: 
Suure-Jaani Kool 2x; Suure-Jaani Kool Vastemõisa ÕK; Kirivere Kool; Viljandi Kesklinna Kool; Tarvastu Gümn.; Võhma Kool; Suure-Jaani Tääksi ÕK.
4.-5. klass: Suure-Jaani Kool 2x; Kirivere Kool; Viljandi Kesklinna Kool; Tarvastu Gümn.; Võhma Kool.


 21. märts, kell 10:00, Kuressaare Spordihoone
1.-3. klass: Lümanda Põhikool; Aste Põhikool; Kihelkonna Kool; 
4.-5 klass: Lümanda Põhikool; Aste Põhikool; Kahtla Lasteaed-Põhikool; Kihelkonna Kool; 


 22. märts, kell 9:30, Kärdla Põhikooli võimla 
1.-3. klass:  Emmaste Põhikool; Palade Põhikool; Käina Kool; Kärdla Pöhikool 2x;
4.-5. klass: Emmaste Põhikool; Palade Põhikool; Käina Kool; Kärdla Pöhikool 2x;


 23. märts, kell 10:00, Pärnu Spordihallis
1.-3. klass: Jõõpre Kool; Tori PK; Raeküla Kool; Audru Kool; Pärnu Vabakool 2x; Paikuse PK; Pärnu Vanalinna PK 2x; Surju PK; Kilingi-Nõmme Gümn.; Pärnu Mai Kool. Pärnu Tammsaare Kool; 
4.-5. klass: Jõõpre Kool; Tori PK; Pärnu-Jaagupi PK; Raeküla Kool; Audru Kool; Pärnu Vabakool 2x; Paikuse PK; Pärnu Vanalinna PK 2x; Kilingi-Nõmme Gümn; Pärnu Mai Kool 2x, Pärnu Tammsaare Kool; 


 27. märts, kell 10:00, Pisisaare Spordikeskus
1.-3. klass: Esku-Kamari Kool; Pisisaare Algkool; Aidu Lasteaed-Algkool; Lustivere Põhikool; Adavere Põhikool; Põltsamaa ÜG; Siimusti Lasteaed-Algkool 
4.-5. klass: Pisisaare Algkool; Lustivere Põhikool; Jõgeva Põhikool; Adavere Põhikool; Põltsamaa ÜG; 


 28. märts, kell 10:00, EJL jalgpallihallis
1.-3. klass: Lasnamäe Vene Gümn; Tln Linnamäe Vene Lütseum; Õismäe Gümn; Tln Rahumäe PK 2x; Tln Pae Gümn; Nõmme PK 2x; Tln Tõnismäe Reaalkool; Kadrioru Saksa Gümnaasium; Ehte HG; Juudi Kool;
4.-5 klass: Lasnamäe Vene Gümn; Tln Linnamäe Vene Lütseum 2x; Õismäe Gümn; Tln Rahumäe PK 2x; Tln Pae Gümn 2x.; Nõmme PK 2x;    Tln Tõnismäe Reaalkool; Kadrioru Saksa Gümnaasium 2x; Juudi Kool; Tln Mustamäe HG;


 29. märts, kell 10:00, EJL jalgpallihallis
1.-3. klass: Harkujärve PK 2x, Paldiski PK, Vaida PK, Raasiku PK 2x; Merivälja Kool 2x; Vääna-Jõesuu Kool; Randvere Kool; Risti Põhikool; Peetri Lasteaed-Põhikool, Tabasalu ÜG;
4.-5 klass: Harkujärve PK 2x, Paldiski PK, Vaida PK, Raasiku PK 2x; Merivälja Kool 2x; Vääna-Jõesuu Kool; Randvere Kool; Risti Põhikool; Paldiski Vene PK; Peetri Lasteaed-Põhikool, Tabasalu ÜG 2x;

Tagasi maakondlikule eelvõistlusele registreerima siit

Tulemused

Osavusfestivalide toetajad ja koostööpartnerid:

 

Rimi 371x247     nike swoosh_black  ABC Motors        Sante_logo 350x247      Eesti Koolispordi Liit