NB! Osavusfestivalid toimuvad vastavalt Eesti vabariigi avalikele üritustele kehtivatele reeglitele.    

Tagasi maakondlikule eelvõistlusele registreerima siit

  Järvamaa osavusfestival 27. jaanuar kell 10.00 Imavere Põhikooli võimla

1.-3.kl: Imavere PK, Paide H.Hanssoo PK, Järva-Jaani Gümn.
4.-5.kl: Imavere PK, Paide H.Hanssoo PK, Järva-Jaani Gümn.

  Läänemaa osavusfestival 11. märts kell 10.00 Haapsalu Wiedemanni Spordihoone

1.-3.kl: Palivere Põhikool; Haapsalu Linna Algkool
4.-5.kl: Palivere Põhikool; Haapsalu Linna Algkool, Vormsi Lasteaed-Põhikool; Taebla Kool; Haapsalu Põhikool

  Pärnumaa osavusfestival 16. märts kell 10.00 Pärnu spordihall

1.-3.kl: Sindi Gümnaasium; Pärnu Mai Kool; Tori Põhikool; Pärnu Raeküla Kool; Lõpe Kool; Paikuse Kool 2x; Pärnu Ülejõe Põhikool; Jõõpre Kool; Pärnu Tammsaare Kool; 
4.-5.kl: Sindi Gümnaasium 2x; Pärnu Mai Kool; Tori Põhikool; Pärnu Raeküla Kool; Lõpe Kool; Pärnu Ülejõe Põhikool 2x; Jõõpre Kool; Pärnu Tammsaare Kool; 

  Raplamaa osavusfestival 22. märts kell 11.00 Rapla Sadolini Spordihoone

1.-3.kl: Kohila Gümnaasium; Rapla Vesiroosi Kool; Hagudi Põhikool; Valtu Põhikool; Kehtna Põhikool
4.-5.kl: Kohila Gümnaasium; Rapla Vesiroosi Kool; Hagudi Põhikool; Valtu Põhikool; Kehtna Põhikool; Rapla Kesklinna Kool

  Jõgevamaa osavusfestival 04. aprill kell 10.00 Pisisaare Spordikeskus

1.-3.kl: Põltsamaa Ühisgümnaasium; Sadala Kool;
4.-5.kl: Põltsamaa Ühisgümnaasium 2x; PÜG Aidu õppekoht; PÜG Lustivere õppekoht

   Tallinna osavusfestival 07. aprill kell 10.00 Õismäe Sportmängude Hall 

1.-3.kl: Tln Nõmme Põhikool 2x; Tln Tõnismäe Reaalkool 2x; Tln Kuristiku Gümnaasium; Tln Vene Kesklinna Gümnaasium; Tln Arte Gümnaasium;
4.-5.kl: Tln Nõmme Põhikool 2x; Tln Tõnismäe Reaalkool 2x; Tln Kuristiku Gümnaasium 2x; Tln 21. Kool 2x; 

  Viljandimaa osavusfestival  (edasilükatud, kuupäev selgumisel) Viljandi Spordikeskus

1.-3.kl:
4.-5.kl:  

  Lääne-Virumaa osavusfestival  Rakvere Spordikeskus

1.-3.kl: 
4.-5.kl: 

  Harjumaa osavusfestival  Kristiine Spordihall 

1.-3.kl: 
4.-5.kl: 

  Saaremaa osavusfestival  Kuressaare Spordikeskus

1.-3.kl
4.-5.kl: 

  Valgamaa osavusfestival Valga Spordihall

1.-3.kl: 
4.-5.kl: 

  Ida-Virumaa osavusfestival  Sillamäe SK Kalev

1.-3.kl: 
4.-5.kl: 

  Hiiumaa osavusfestival Kärdla Spordihoone

1.-3.kl:  
4.-5.kl:  

  Tartumaa osavusfestival  Maaülikooli spordihoone

1.-3.kl: 
4.-5.kl:
  

Tagasi maakondlikule eelvõistlusele registreerima siit

Tulemused

Osavusfestivalide toetajad ja koostööpartnerid:

Rimi 371x247            Eesti Koolispordi Liit    ABC Motors nike swoosh_black