Jõgevamaa osavusfestival 18. veebruar Pisisaare Spordikeskus

1.-3.kl: Pisisaare Algkool; Lustivere Põhikool; Aidu Lasteaed-Algkool; Esku-Kamari Kool
4.-5.kl: Pisisaare Algkool; Jõgeva Põhikool; Lustivere Põhikool; Siimusti Lasteaed-Algkool

  Tartumaa osavusfestival 20. veebruar Maaülikooli spordihoone

1.-3.kl: Tartu Karlova Kool 2x; Elva Gümnaasium; Tartu Erakool 2x; Konguta Algkool; Tartu Hansa Kool; Rõngu KK; Tartu Kesklinna Kool 2x
4.-5.kl:
Tartu Karlova Kool 2x; Elva Gümnaasium; Tartu Erakool 2x; Tartu Veeriku Kool; Tartu Hansa Kool; Nõo PK; Palupera PK; 

  Hiiumaa osavusfestival 21. veebruar Palade Spordihoone

 1.-3.kl: Käina Kool; Palade Põhikool; Kärdla Põhikool 2x; Emmaste Põhikool; 
4.-5. kl: Käina Kool; Palade Põhikool; Kärdla Põhikool 2x; Emmaste Põhikool; 

  Pärnumaa osavusfestival 12. märts Pärnu spordihall
  Raplamaa osavusfestival 13. märts Rapla Sadolini Spordihoone
  Läänemaa osavusfestival 15. märts Haapsalu Wiedemanni Spordihoone

1.-3.kl: Haapsalu Linna Algkool; Vormsi Lasteaed-Põhikool;
4.-5.kl: Haapsalu Linna Algkool; 

  Saaremaa osavusfestival 19. märts Kuressaare Spordikeskus
  Valgamaa osavusfestival 20. märts Valga Spordihall
  Tallinn osavusfestival 27. märts EJL Jalgpallihall
  Harjumaa osavusfestival 28. märts EJL Jalgpallihall

1.-3.kl: Harkujärve PK 2x; Paldiski PK; Vääna-Jõesuu Kool; Muraste Kool;    
4.-5.kl: Harkujärve PK 2x; Paldiski PK; Laagri Kool; Vääna-Jõesuu Kool; Muraste Kool 2x;

  Viljandimaa osavusfestival 29. märts Viljandi Spordikeskus
  Järvamaa osavusfestival 17. jaanuar Paide E-Piim Spordihall

1.-3.kl: Retla-Kabala Kool; Paide Hillar Hanssoo PK; Laupa PK; Imavere PK; Roosna-Alliku PK; Käru PK; Hammerbecki PK; Väätsa PK; 
4.-5.kl: Retla-Kabala Kool; Paide Hillar Hanssoo PK; Laupa PK; Imavere PK; Roosna-Alliku PK; Hammerbecki PK; Väätsa PK; 

   Ida-Virumaa osavusfestival 14. veebruar Sillamäe SK Kalev

1.-3.kl: Ahtme Gümnaasium; Kohtla-Järve Tammiku PK 2x; Sinimäe PK; Sillamäe Vanalinna Kool; Jõhvi PK, Narva Kesklinna G 2x;
4.-5.kl: Ahtme Gümnaasium; Kohtla-Järve Tammiku PK 2x; Sinimäe PK 2x; Sillamäe Vanalinna Kool; Sillamäe Kannuka Kool 2x; Jõhvi PK; Narva Kesklinna G 2x;

  Lääne-Virumaa osavusfestival Rakvere Spordikeskus

        FINAAL 4.-5. klassidele 4. aprill Kalevi Spordihall

Tagasi maakondlikule eelvõistlusele registreerima siit

Tulemused

Osavusfestivalide toetajad ja koostööpartnerid:

Rimi 371x247     Eesti Koolispordi Liit   ABC Motors        Sante_logo 350x247       nike swoosh_black