Tüdrukud 4.-6. klass(SAALIJALGPALL)
Jaanuar 2023, Õismäe sportmängude hall
Osalejad
Kokku osales ? tüdrukut
Tulemused


Poisid 4.-6. klass(SAALIJALGPALL)
Jaanuar 2023, Õismäe sportmängude hall
Osalejad
Kokku osales ? poissi
Tulemused


Tüdrukud 7.-9. klass
November 2022, EJL jalgpallihall
Osalejad (17)
21.Kool, Rocca al Mare Kool, Merivälja Kool, Lasnamäe Vene Gümnaasium, Õismäe Vene Lütseum, Püha Johannese Kool, Pirita Majandusgümnaasium, Ehte Humanitaargümnaasium, Laagna Gümnaasium, Gustav Adolfi Gümnaasium, Nõmme Põhikool, 32. Keskkool, Järveotsa Gümnaasium, Õismäe Gümnaasium, Reaalkool, Mustamäe Humanitaargümnaasium, Pae Gümnaasium.
Kokku osales 196 tüdrukut
Tulemused


Poisid 7.-9. klass
November 2022, EJL jalgpallihall
Osalejad (49)
Gustav Adolfi Gümnaasium, Inglise kolledž, Mustamäe Gümnaasium, Mustamäe Reaalgümnaasium, 21.Kool, Pääsküla kool, Läänemere Gümnaasium, Nõmme Gümnaasium, Nõmme Põhikool, Õismäe Vene Lütseum, Kristiine Gümnaasium, Mustamäe Humanitaargümnaasium, Kesklinna Põhikool, Tõnismäe Reaalkool, Mahtra Põhikool, Lilleküla Gümnaasium, Lasnamäe Gümnaasium, Rocca al Mare Kool, Mustjõe Gümnaasium, Rahumäe Põhikool, 32. Keskkool, Kesklinna Vene Gümnaasium, Karjamaa põhikool, Laagna Gümnaasium, Prantsuse Lütseum, Pae Gümnaasium, Vabaduse Kool, Haabersti Vene Gümnaasium, Reaalkool, Kalamaja Põhikool, Ühisgümnaasium, Püha Johannese Kool, Püha Miikaeli Kool, Merivälja Kool, Lasnamäe Vene Gümnaasium, Vanalinna Hariduskolleegium, Pirita Majandusgümnaasium, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Kuristiku Gümnaasium, Tehnikagümnaasium, Õismäe Gümnaasium, Pelgulinna Gümnaasium, Saksa Gümnaasium, Järveotsa Gümnaasium, Südalinna Kool, Humanitaargümnaasium, Ehte Humanitaargümnaasium, Kunstigümnaasium, Arte Gümnaasium.
Kokku osales ? poissi
Tulemused


Tüdrukud 10.-12. klass
November 2022, EJL jalgpallihall
Osalejad (13)
Arte Gümnaasium, Gustav Adolfi Gümnaasium, 21.Kool, Tallinna Ühisgümnaasium, Kadrioru Saksa Gümnaasium, Kuristiku Gümnaasium, Pae Gümnaasium, 32. Keskkool, Vanalinna Hariduskolleegium, Mustjõe Gümnaasium, Rocca al Mare Kool, Tallinna Saksa Gümnaasium, Jakob Westholmi Gümnaasium.
Kokku osales 138 tüdrukut
Tulemused


Poisid 10.-12. klass
November 2022, EJL jalgpallihall
Osalejad (38)
Arte Gümnaasium, 21.Kool, Gustav Adolfi Gümnaasium, Linnamäe Vene Lütseum, Õismäe Gümnaasium, Mustamäe Gümnaasium, Haabersti Vene Gümnaasium, Mustjõe Gümnaasium, Reaalkool, Läänemere Gümnaasium, Lasnamäe Vene Gümnaasium, Pirita Majandusgümnaasium, Vanalinna Hariduskolleegium, Pae Gümnaasium, 32. Keskkool, EBS Gümnaasium, Kadrioru Saksa Gümnaasium,
Tallinna Ühisgümnaasium, Kuristiku Gümnaasium, Tallinna Saksa Gümnaasium, Tehnikagümnaasium,
Jakob Westholmi Gümnaasium, Kunstigümnaasium, Lilleküla Gümnaasium, Õismäe Vene Lütseum
Nõmme Gümnaasium, Järveotsa Gümnaasium, Pelgulinna Gümnaasium, Ehte Humanitaargümnaasium,
Kristiine Gümnaasium, Rocca al Mare Kool, Prantsuse Lütseum, Vabaduse Kool, Tõnismäe Reaalkool, Mustamäe Humanitaargümnaasium, Laagna Gümnaasium, Püha Johannese Kool, Kesklinna Vene Gümnaasium.
Kokku osales ? poissi
Tulemused


Toetajad ja koostööpartnerid:
      Tallinna Haridusameti logo JPG.JPG