Harjumaa jalgpalli osavusfestivalil osales 89 poissi ja 44 tüdrukut kaheksast maakonna koolist.

1.-3.klasside arvestuses osales 11 võistkonda. Esikoha võitis Maardu Gümnaasiumi võistkond kogudes 34 punkti. Kahe punkti kaugusele jäi viimase ala võitnud Järveküla Kooli esindus. Kolmandaks jäi Harkujärve Põhikooli II võistkond 22 punktiga. Järgnesid Harkujärve Põhikool I, Tabasalu Kool, Raasiku Kooli 2 võistkonda, Paldiski Ühisgümnaasium, Muraste Kooli 2 võistkonda ja Padise Kool.

4.-5. klasside võistlusel oli 10 võistkonna konkurentsis Maardu Gümnaasiumi ja Harkujärve Põhikooli võistkondade vahel lõpuni pingeline heitlus ning üldvõidu sai viimases kombineeritud harjutuses parimat aega näidanud Maardu esindus, kes sai kokku 30 punkti. Teise koha saanud Harkujärve kogus 28 punkti ja kokkuvõttes kolmandaks jäänud Tabasalu Kooli II teenis 24 punkti. Veel osalesid selles vanuses Raasiku Kool 2 võistkonnaga, Tabasalu Kool I, Muraste Kool 2 võistkonnaga, Järveküla Kool ja Paldiski Ühisgümnaasium.

Kõikide toimunud festivalide tulemused ja pildigaleriid on nähtavad siin.