Möödunud reedel, 12. jaanuaril toimus Haapsalu Wiedemanni Spordihoones koostöös Lääne Maakonna Spordiliiduga koolidevaheline Rimi koolijalka saalijalgpalliturniir 4.-6. klassidele. Kokku võttis osa 81 õpilast kaheksast maakonna koolist.

Turniiril osalesid Haapsalu Linna Algkooli, Haapsalu Põhikooli, Uuemõisa Lasteaed-Algkool, Oru Kooli, Ridala Põhikooli, Taebla Kooli, Martna Põhikool ja Palivere Põhikool õpilased.

Poiste arvestuses oli võistlustules 52 poissi ning osalenud üheksa võistkonda olid jaotatud kahte alagruppi. Turniiri teises pooles kohtusid omavahel kummagi alagrupi 2 paremat, et välja selgitada esineliku järjestus.

Turniiri edukaim oli Haapsalu Linna Algkooli I võistkond, kes näitas head minekut juba alagrupis: neljast mängust teeniti kolm võitu ja üks viik, esikoha mängus alistati teises alagrupis sama edukalt esinenud Palivere Põhikool. Kolmanda koha eest heitlesid Oru Kool ja Haapsalu Põhikool, milles viimane pani oma sõna maksma ning teenis turniiril pjedestaalikoha.

Tüdrukute arvestuses võistles 4 võistkonda ja 29 tüdrukut. Turniiri süsteem nägi ette, et kõik võistkonnad mängivad omavahel korra läbi ning lõplik paremusjärjestus selgus vastavalt mängudes kogutud punktidele.

Enim punkte (7) teenis Taebla Kooli esindus, kes sai kirja kaks võitu ja ühe viigi. Vastastele löödi kokku kolm väravat, sealjuures hoiti enda seljatagune puhtana. Teise koha teenis Ridala Põhikool, kes jäi esimesest kohast vaid ühe silma kaugusele. Kolmandana lõpetas turniiri Haapsalu Linna Algkool, kes kogus kolme mänguga neli punkti. Neljanda koha said Palivere Põhikooli tüdrukud.

Kõik tulemused SIIT.

Haapsalu Linna Algkooli I võistkond. 

Taebla Kooli tüdrukud

Toetajad ja koostööpartnerid:

            Läänela logo