Pisisaare Spordihallis peetud Jõgevamaa Rimi jalgpalli osavusfestivalil käisid oma oskuseid näitamas õpilased kuuest kohalikust koolist.

Kokku osales festivalil 49 last ja kaheksa võistkonda. Parimad selgitati välja teatevõistlustes, mis sisaldasid jalgpallitehnika harjutusi.

Nooremas vanusegrupis, 1.-3. klasside seas tuli võitjaks Esku-Kamari Kooli esindus 13 punktiga. Teise koha teenis Pisisaare Algkool 8 punktiga, kolmandaks tuli Aidu Lasteaed-Algkool ja neljandaks jäi Lustivere Põhikool.

Vanemas vanuserühmas, 4.-5. klasside seas oli võistlus väga tasavägine ning võitjana väljus lõpuks Lustivere Põhikool, teenides kokku 13 punkti. Teisele kohale tuli Jõgeva Põhikool 11 punktiga. Kolmas ja neljas koht kuulusid vastavalt Siimusti Lasteaed-Algkoolile ning Pisisaare Algkoolile.

Jõgevamaa osavusfestivali tulemused leiab siit ja pildigaleriid saab vaadata siit

Veebruarikuus toimuvad festivalid veel Tartu- ja Hiiumaal. Eelvõistlustele saab registreerida ja infot leiab „Jalgpall kooli!” kodulehelt. Maakondlike võistluste ajakava ja osalejad leiab siit.

Rõõmsad Jõgevamaa osavusfestivalil osalejad. Pilt: Kertu Tutk

Rimi jalgpalli osavusfestivale aitavad läbi viia Eesti Koolispordi Liit, Sportland, Sànte, ABC Motors ja kohalikud spordiliidud.