Kirivere Koolis avaldasid paljud lapsed pärast „Jalgpall kooli!“ treeningut soovi saali edasi jääda, et veel jalgpalli mängida.

„Lastele meeldis kõik ja pärast ei tahetud kuidagi saalist ära minna,“ tunnistas kehalise kasvatuse õpetaja Silje Tohvri, lisades, et tund aega treeningut jäi neile lühikeseks. „Lapsed isegi pisut torisesid, et trenn nii kiiresti läbi sai. Nad uurisid, kas ei saaks kauemaks jääda ja paljud ei tahtnud kuidagi koolibussile minna.“

Kokku osales üritusel 50 last, kellele meeldisid mängud ja see, et kõik said oma palli, mida kool endale tavaliselt tunnis lubada ei saa. „Lapsed said väga hästi hakkama,“ tõdes Silje Tohvri. „Jalgpall on meil pallimängudest kindlalt number üks, sest paljud lapsed käivad SK Tääksi trennis. Veel harrastatakse rahvastepalli ja saalihokit.“

Silje Tohvri on kindel, et huvi jalgpalli vastu suurenes veelgi, aga raske on öelda, kui palju lapsi hakkab trennis käima. „Meile on probleemiks transport ja keeruline on asju nii korraldada, et kõik saaks trenni ja siis ilusti koju. Aga kui vähegi võimalik, siis tuleme neile vastu,“ märkis õpetaja.

Koos Sander Lemberi, Timo Teniste ning SK Tääksi treenerite Indrek Jegorovi ja Taavi Aavasaluga treeningu läbi viinud Aleksandra Ševoldajeva sõnul olid lapsed väga tublid, nad kuulasid sõna ja tegid kõik kaasa.

„Huvitava faktina osales trennis ka poiss nimega Roberto Carlos. Varem pole meil nii kuulsate nimedega lapsi olnud. Väga huvitav kokkusattumus,“ lausus Ševoldajeva.

kirivere (13)

Rohkem pilte saab vaadata pildigaleriist siit

2014. aastal Eesti Jalgpalli Liidu poolt käivitatud suurprojekt „Jalgpall kooli!“ toetavad Coca-Cola HBC Eesti AS ja Nike.