Kohtla-Järve Slaavi põhikoolis olid “Jalgpall kooli!” treenerid külas kahel päeval, mille järel tekkis lastel huvi maailma populaarseima mängu vastu ja paljud avaldasid soovi trennis käima hakata.

“Kokku mängis projektis rõõmuga kaasa umbes sada last, kellest suurem hulk olid tüdrukud,” rääkis kehalise kasvatuse õpetaja ja jalgpallitreener Artjom Golubev. “Nad tulid pärast minu juurde ja küsisid, kuidas saaksid jalgpalliga tegelema hakata. See on väga hea tulemus!”

Kohtla-Järve Slaavi põhikool registreerus projektile juba 2014. aastal. “Olime kolm aastat järjekorras ning lõpuks jõudsid jalgpalliliidu tegijad ka meie kooli,” oli õpetaja rõõmus.

“Sooviks mainida, et treeneritele suurt vahet ei olnud, kas lapsi on palju või vähe, nad said ilusti hakkama nii suuremate klasside kui ka väikestega. Tasemel olid nad ka vene õppekeelega õpilastega, rääkimata keelekümbluse klassidest. Väga tublid!”

Golubev lisas, et kool ja eriti kehalise kasvatuse õpetajad said Timo Tenistelt ja Sirje Roopsilt väga häid näiteid, kuidas on võimalik anda lastele uut materjali läbi mängude nii, et see oleks lastele lõbus ja meeldiv.


Rohkem  pilte koolide külastustest saab vaadata pildigaleriist siit

2014. aastal Eesti Jalgpalli Liidu poolt käivitatud suurprojekti „Jalgpall kooli!“ toetavad Rimi Eesti ja Nike.