Kui „Jalgpall kooli!“ oli Läänemaal Kullamaa Keskkoolis treeningu lõpetanud, võis tõdeda, et ala on populaarsust ja huvilisi juurde saanud.

Jalgpalliliidu treenerite Rauno Tutki, Ats Kutteri, Eneli Valsi ning Raplamaa JK treenerite Mati Püü ja Toomas Sassijani juhendamisel osales Kullamaa Keskkoolis treeningul 48 õpilast 1.-5. klassini.

Õpetaja Viive Karnau sõnul kogub jalgpall koolis üha enam populaarsust ja ta usub, et jalgpallitreenerite külaskäik aitab sellele veelgi kaasa. „Meil väiksemad poisid käivad trennis, tundides mängime ja ka võistlustel käime. Tüdrukuid on meil küll vähe, aga ka nemad on tahtnud üha rohkem mängida,“ tunnistas Karnau.

Õpetaja sõnul meeldis lastele trenn väga. „Kõik tegid algusest peale ilusti kaasa ning kui vile käis, olid kõik vait ja hakkasid harjutusi tegema. Treenerite suhtumine oli hästi hea ja oli näha, et tegevused on läbi mõeldud,“ lausus Karnau.

Kohalikele lastele avaldas tunnustust ka treener Rauno Tutk. „Kõik tegid külg-külje kõrval ilusti kaasa, lapsed toetasid üksteist ja oli näha, et tegemist on sõbraliku perega,“ lausus ta.

Kullamaal on seni harrastatud peamiselt siiski võrkpalli ja trenne käib seal andmas Romet Priimägi. Siiski oodatakse ka jalgpallitreenereid tagasi. „Kiidame kümne käega ning ootame alati tagasi. Ja kui midagi sellist veel teete, olete alati oodatud,“ rääkis Viive Karnau.

Foto: Kertu Tutk
Foto: Kertu Tutk