Viljandi Spordihoones toimunud Viljandimaa Rimi jalgpalli osavusfestivalil osales 78 last seitsmest kohalikust koolist. Kokku võtsid 12 võistkonda omavahel mõõtu palli vedamises, väravate löömises ja kombineeritud harjutuses.

Nooremas vanusegrupis, 1.-3. klasside arvestuses võttis esikoha Suure-Jaani Kooli võistkond 18 punktiga. Järgnenud kohtadele käis tuline heitlus, kui lõpuks teenis teise koha Viljandi Kesklinna Kool 10 punktiga ning kolmandaks tuli ühe punkti vähem teeninud Kirivere Põhikooli võistkond. Esikolmikule järgnesid Võhma Kool (6 punkti) ja Tääksi Kool (5 punkti).

Vanemas vanuseklassis, 4.-5. klasside arvestuses võitis Viljandi Paalalinna Kool, kes teenis kokku 21 punkti. Teisele kohale tuli Viljandi Kesklinna Kool 20 punktiga. Kolmas ja neljas koht kuulusid Suure-Jaani Kooli I ja Kirivere Põhikooli võistkonnale vastavalt 13 ning 12 punktiga. Neile järgnesid Võhma Kool (10 punkti), Suure-Jaani Kool II (7) ja Saarepeedi Kool (5).

Kõikide toimunud festivalide tulemused ja pildigalerii saab siit.

4.-5. klasside finaalvõistlus, kuhu pääsesid iga maakonna ja Tallinna võistluse kaks paremat, peetakse 4. aprillil Tallinnas Kalevi Spordihallis.

Pilt: Kertu Tutk

Rimi jalgpalli osavusfestivale aitavad läbi viia Eesti Koolispordi Liit, Sportland, Sante, ABC Motors ja kohalikud spordiliidud.