Möödunud nädalal toimus Karjamaa Põhikoolis 41 õpilase osavõtul Rimi jalgpallifestival 2.-4. klassi tüdrukutele.


Jalgpallitunnid viisid läbi JK Volta treenerid. „Põhja-Tallinna JK Volta jäi koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga Karjamaa Põhikoolis korraldatud Rimi tüdrukute jalgpallifestivaliga väga rahule – üritusel osalenud 41st tüdrukust on juba päris paljud klubiga ühendust võtnud, et liituda JK Volta vastloodud tüdrukute treeninggrupiga,“ sõnas JK Volta eestvedaja Raimo Nõu.

„Kuigi JK Volta treeninggruppides osalevad mitmed tüdrukud ja meil on tubli naiskond, siis just see, et soovime hoo sisse saada 2.-4. klassi tüdrukute jalgpallile, oli põhjuseks, miks sai tüdrukute festival korraldatud. Suur tänu Eesti Jalgpalli Liidule, kes reageeris positiivselt meie ettepanekule teha selline üritus – suhteliselt noore klubina on meie enda kogemused veel väikesed ja ilma jalgpalliliidu abita olnuks ürituse korraldamine oluliselt raskem,“ lisas ta.

„Loodame ka Põhja-Tallinna teistes koolides lähiajal tüdrukute festivali korraldada ning seeläbi selles piirkonnas rohkem tüdrukuid jalgpalli juurde tuua. Usume, et festivalidel osalevatest tüdrukutest jõuavad paljud jalgpallitrenni,“ sõnas ta lõpetuseks.

Festivalide toimumist toetavad Rimi ja Corny.