Sillamäe Kalevi spordihoones toimus selle aasta esimene Rimi jalgpalli osavusfestival, millest võttis osa 134 last erinevatest Ida-Virumaa koolidest.

Kokku osales festivalil 20 võistkonda kaheksast koolist. Võistkonnad võtsid mõõtu palli vedamises, löögiharjutuses ja kombineeritud harjutuses.

1.-3. klasside võitjaks tuli Jõhvi Põhikool 34 punktiga. Teise ja kolmanda koha said vastavalt Narva Kesklinna Gümnaasiumi I võistkond 29 punktiga ja II võistkond 27 punktiga. Nende järel tulid Sillamäe Kannuka Kool I (24 punkti), Sillamäe Vanalinna Kool (19), Toila Gümnaasium (17), Kohtla-Järve Tammiku Põhikool II (15), Kohtla-Järve Tammiku Põhikool I (14), Ahtme Gümnaasium (9), Sillamäe Eesti Põhikool (7) ja Sillamäe Kannuka Kool II (6).

Vanemas vanusegrupis, 4.-5. klassi arvestuses näitas parimat minekut Sillamäe Vanalinna Kool, kes teenis kokku 30 punkti. Teisele kohale tuli Sillamäe Kannuka Kool II võistkond, kogudes 23 punkti. 20 punktiga sai kolmanda koha Jõhvi Põhikool. Esikolmikule järgnesid Narva Kesklinna Gümnaasium (14 punkti), Sillamäe Eesti Põhikool (14), Ahtme Gümnaasium (11), Sillamäe Kannuka Kool I (11), Toila Gümnaasium (9) ja Kohtla-Järve Tammiku Põhikool (6).

Suuremat pildigaleriid Ida-Virumaa osavusfestivalist on võimalik näha SIIN.

Rimi jalgpalli osavusfestivali aitavad läbi viia Eesti Koolispordi Liit, Nike, Sànte ja ABC Motors.