Aprillis alguses korraldas Eesti Jalgpalli Liit koostöös Tallinna Huvikeskusega „Kullo” Tallinna koolide 6. – 7. klasside vahelise meistrivõistluste finaalturniiri, kus tuli võitjaks Mustamäe Humanitaargümnaasium.

Kokku osales meistrivõistlustel 16 kooli ja 184 poissi, kes võtsid esmalt mõõtu kolmes poolfinaalis. EJL-i jalgpallihallis toimunud finaalturniirile pääses igast poolfinaalist kaks paremat. Kõik võistkonnad mängisid omavahel korra läbi ning paremusjärjestus pandi paika teenitud punktide põhjal.

Mustamäe Humanitaargümnaasium sai nelja võiduga kirja 12 punkti. Neile järgnes 10 punktiga Tallinna 21. Kool. Teised võistkonnad jäid veidi kaugemale, kui vastavalt kolmandaks ja neljandaks tulnud Arte Gümnaasium ja Mustamäe Reaalkool kogusid kuus punkti. Viiendale positsioonile platseerus Kadrioru Saksa Gümnaasium viie punktiga ja kuuendal kohal lõpetas nelja punktiga Tõnismäe Reaalkool.