Projektiga „Jalgpall kooli!“ Põlva Ühisgümnaasiumis käinud treenerid avaldasid osalejatele tunnustust, sest lapsed tegid harjutusi ja mänge kaasa isukalt.

Koos Aleksandra Ševoldajevaga Põlvas käinud Sander Lember avaldas kooli õpetajatele ja õpilastele tunnustust.

„Kõik said isu täis mängida, tegid hästi kaasa ja veetsid kolm tundi aktiivses tegevuses. Oli näha, et Põlva on hästi sportlik linn, kus enam kui pooled lastest käivad kusagil trennis,“ rääkis ta.

Kokku osales 150 õpilast 1.-5. klassist. Õpetaja Elina Martini hinnangul läks väga hästi ning kõik sobis lastele suurepäraselt ja nad jäid väga rahule.

„Kõik meeldis. Kellele harjutused, kellele mängud. Lapsed said hästi hakkama. Kes tahtis tegi kaasa, kes tahtis torises veidi. Neil olid oma probleemid, kas jalg haige või mõni muu häda,“ märkis õpetaja.

Jalgpall on Põlva Ühisgümnaasiumis tähtsal kohal, sest paljud tüdrukud on jõudnud FC Lootose klubiga välja Eesti tippu. Veel on koolis populaarsed käsipall, orienteerumine ja võistlustants. Nüüd avaldasid veel mitmed lapsed soovi hakata käima jalgpallitrennis.

„Mulle endale meeldisid mitmed asjad, kuid alati ei jagu tunnis kõikidele lastele palle, nüüd said kõik korraga kaasa teha,“ rääkis Elina Martin.

Pildil Sander Lember lastele raamatut näitamas. Foto: Aleksandra Ševoldajeva

põlva_7