Raplas Sadolini spordihallis toimunud Raplamaa Rimi jalgpalli osavusfestivalil osales 43 poissi ja 26 tüdrukut kuuest maakonna koolist.

1.-3. klasside arvestuses osales 5 võistkonda. Võistlus oli väga tasavägine ja esikoha sai lõpuks Valtu Põhikooli esindus. Teiseks tuli Kohila Gümnaasium ja kolmanda kohale Kehtna Põhikooli võistkond. Neljandaks jäi Rapla Vesiroosi Kool ja viiendaks Hagudi Põhikool.

4.-5. klasside vanusegrupis osales 6 võistkonda ning enne viimast ala oli võimalik esikoht võita veel lausa neljal võiskonnal. Esikoha sai lõpuks Kohila Gümnaasiumi võistkond. Teisele kohale tuli Rapla Vesiroosi Kool ja kolmanda koha sai Rapla Kesklinna Kool. Järgnesid Valtu Põhikool, Kehtna Põhikool ja Hagudi Põhikool.

Kõikide toimunud festivalide tulemused ja pildigaleriid on nähtavad siin.
Erinevalt eelmistest aastatest ei toimu tänavu 4.–5. klassidele vabariiklikku finaalvõistlust.

Võistlustele saab registreerida ja rohkem infot osavusfestivalide kohta leiab siit.
Maakondlike võistluste ajakava ja osalejad leiab siit.

Osavusfestivali aitasid Eesti Jalgpalli Liidul koostööpartneritena läbi viia Rapla Maakonna Spordiliit, Rimi, Corny, Sportland, ABC Motors, Nike ja Eesti Koolispordi Liit.