Pärast kolme-aastast pausi toimus Saaremaal taas Rimi jalgpalli osavusfestival, kus Kuresaare spordikeskuses võtsid omavahel mõõtu 8 maakonna kooli 1.-5. klassi lapsed. Oma oskusi pandi proovile palli vedamises, väravate löömises ja kombineeritud harjutuses.

Kokku osales 55 poissi ja 30 tüdrukut.

1.-3. klasside vanuses osales 7 võistkonda ning esikohale oli kolmanda harjutuse lõpuni tasavägine võistlus. Võidukaks osutus Kuressaare Hariduse Kooli I võistkond, teine ja kolmas koht kuulusid Luce Koolile ja Hariduse Kooli II võistkonnale. Neile järgnesid Salme Põhikool, Aste Põhikool, Kärla Põhikool ja Lümanda Põhikool.
4.-5. klasside seitsme võistkonna arvestuses oli kõige osavam Orissaare Gümnaasiumi esindus. Teisele kohale tuli Lümanda Põhikooli I võistkond. Kolmanda koha sai Aste Põhikool ja neljandaks jäi Lümanda Põhikooli II võistkond. Järgnesid Kuressaare Hariduse Kool, Mustjala Lasteaed-Põhikool ja Kärla Põhikool.

Kõikide toimunud festivalide tulemused ja pildigaleriid on nähtavad siin.