Jaanuari viimasel päeval toimus Elva Spordihoones koostöös Tartumaa Spordiliiduga 1.–3. klasside Rimi Koolijalka saalijalgpalliturniir, kus osalesid viie maakonna kooli esindused. Kokku osales 46 poissi ja 2 tüdrukut.

Esikoha võitis Ülenurme Gümnaasiumi I võistkond esindus alistades kõik vastased. Teise koha sai Luunja Keskkooli esindus, kes ainukese kaotuse pidi vastu võtma võitjatiimilt. Kolmandaks jäi Elva Gümnaasium. Järgnesid Ülenurme II võistkond, Vara Põhikool ja Tabivere Põhikool.

EJLi Lõuna-Eesti kooliprojektide koordinaator Timo Teniste sõnul olid noored lisaks põnevale lõpplahendusele rahul ka turniiri olemusega. „Paljud turniiril osalenud noored on jalgpallitaustaga. Kui tavaliselt pallivad noored õhtuti jalgpallitrennides ja esindavad võistlustel oma klubi, siis sel korral said nad uue ühtse võistkonnana esindada oma kooli, mis oli ka neile endale väga huvitav,“ rääkis Teniste.

Kõik tulemused SIIT.

Järgmisena toimub Tartumaal 20. veebruaril 4.-6. klasside saalijalgpalliturniir.