Maikuus toimusid Viljandi kunstmurul Rimi Koolijalka turniirid 1.-3. ja 4.-6. klassidele. Kokku osales 149 poissi ja 50 tüdrukut üheteistkümnest Viljandimaa koolist.

10. mail peetud 4.-6. klasside turniiril osales 3 tüdrukute ja 9 poiste võistkonda. Tüdrukute turniiril teenisid võrdselt punkte Suure-Jaani Kooli ja Viljandi Kesklinna Kool ning kuna omavahel mängiti viiki ja väravate vahe oli täpselt sama, siis löödi esikoha selgitamiseks järgnenud penaltiseerias oli täpsemad Suure-Jaani tüdrukud. Kolmanda koha sai Viljandi Jakobsoni Kooli esindus.
Poiste turniiri esikohakarikas läks Viljandi Kesklinna Kooli, kes finaalis alistas August Kitzbergi nim. Gümnaasiumi esinduse. Kolmanda koha mängus sai Viljandi Paalalinna Kooli võistkond jagu Abja Gümnaasiumist. Veel osalesid Olustvere Põhikool, Saarepeedi Kool, Suure-Jaani Kool, Halliste Põhikool ja Kalmetu Kool.

22. mail toimus 1.-3. klassi turniir, kus osales 23 tüdrukud ja 66 poissi kuuest koolist. Tüdrukute kolme võistkonna turniiril sai esikohakarika enda valdusesse Viljandi Kesklinna Kool, teiseks jäi Suure-Jaani Kool ja kolmanda koha Kalmetu Kooli tüdrukud.
Poiste võistlusel osales 8 võistkonda ja esikoha noppis kogu turniiril ainult võite tunnistanud Viljandi Kesklinna Kooli I võistkond. Teine koht Tarvastu Gümnaasiumile ja kolmandaks jäi Suure-Jaani Kool. Järgnesid Viljandi Kesklinna Kooli II, Viljandi Paalalinna Kooli, Saarepeedi Kooli ja Kalmetu Kooli 2 võistkonda.

Turniire aitas korraldada Viljandimaa Spordiliit.

Kõik tulemused SIIT

4.-6. klasside tüdrukud pärast autasustamist

4.-6. klassi poiste esikolmik

1.-3. klasside tüdrukud

Algklassi poiste esikoht Viljandi Kesklinna Kooli I võistkond


Koolijalgpalli turniire toetavad Rimi, Corny ja Sportland.