EJL jalgpallihallis toimus kahel päeval Rimi Koolijalka Tallinna koolide 4.-6. klassi poistele, kus kokku osales 229 mängijat 21 koolist. 

Võistkonnad alustasid teisipäeval turniiri viies alagrupis, kust pääsesid finaali kõikide gruppide võitjad. Neljapäeval peetud finaalturniir kujunes väga tasavägiseks ning kolme kooli esindused kogusid kokku ühepalju punkte. Paremusjärjestuse määramiseks said otsustavaks omavaheliste mängud ja väravate vahe ning kuldsed medalid said kaela Tallinna Õismäe Vene Lütseumi poisid. Teiseks jäi Tallinna Humanitaargümnaasium ja kolmanda kohaga pidi leppima Tallinna Kristiine Gümnaasium.
Finaalis osalesid veel Tallinna Pae Gümnaasiumi ja Haabersti Vene Gümnaasiumi poisid.

Õismäe Vene Lütseumi kehalise kasvatuse õpetaja Sergei Tanaga sõnul võtsid poisid turniirist viimast. „Poisid olid tublid ja mängisid väga emotsionaalselt. Kehalise kasvatuse õpetajana on minu roll seesugustel turniiridel väiksem kui jalgpalliklubide treenerite oma, kuid loomulikult on hea meel, et ühise koostöö tulemusena suutsime end proovile panna, hästi võistelda ning lisaks veel võitjana väljuda. Kindlasti aitas keskendumisele ja eesmärgi täitmisele kaasa turniiri kompaktsus ja organiseeritus,“ rääkis Tanaga.

Kõik turniiri tulemused SIIT.

Turniiri esikolmik. Katariina Peetson

Suurem pildigalerii finaalist SIIT.

Toetajad ja koostööpartnerid:
      Tallinna Haridusameti logo JPG.JPG