Kolmapäeval, 29. novembril toimus Rimi Koolijalka Tallinna koolide 1.-3. klassi poistele, kus kokku osales 117 mängijat 13 koolist. 

Võistkonnad mängisid kahes alagrupis, kust neli parimat pääsesid play-off mängudele. Mõlemas poolfinaalis lõppes normaalaeg viigiga ja finaalikohad selgitati penaltiseeriatega, kus täpsemaks osutusid Läänemere Gümnaasiumi ja Inglise Kolledži poisid. Pronksmedalitele jäid mängima Pae Gümnaasium ja Pääsküla Kool. Finaalis olid 4:3 paremad Läänemere poisid ja kolmanda koha mängus oli pärast 2:2 viiki vaja lüüa penalteid ning seal jäid peale Pae tänava poisid.
Veel osalesid Tallinna Südalinna Kool, Tallinna Tõnismäe Reaalkool, Tallinna Saksa Gümnaasium, Tallinna Kristiine Gümnaasium, Tallinna Lilleküla Gümnaasium, Tallinna Kuristiku Gümnaasium, Püha Johannese Kool, Tallinna Arte Gümnaasium ja Hiiu Kool.

Läänemere Gümnaasiumi õpetaja Deniss Maksimenko sõnul läks turniir hästi nii tulemuse kui saadud emotsiooni pärast. „Me läksime turniirile ideega seda päeva ja mänge lihtsalt nautida, võit ei olnud omaette eesmärk, vaid see oli suur boonus. Soovisime, et lapsed saaksid osa ja aru meeskonnatundest – kuidas meeskonnas töötamine käib ja kuidas jõuda ühise eesmärgini lüüa väravaid,“ rääkis Maksimenko.

Kõik tulemused SIIT.

Turniiri esikolmik. Katariina Peetson

Suur pildigalerii SIIT.

Toetajad ja koostööpartnerid:
      Tallinna Haridusameti logo JPG.JPG