Neljapäeval peeti EJL jalgpallihallis Rimi Koolijalka Tallinna koolide 4.-6. klassi tüdrukutele, kus kokku osales 55 mängijat viiest koolist. 

Mängiti üheringiline turniir, kus kõige kindlamat minekut näitasid Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi ja Tallinna 21. Kooli tüdrukud. Esikohaheitluses saigi otsustavaks nende kahe omavaheline mäng, mille Lilleküla esindus suutis minimaalse 1:0 skooriga võita. Kolmanda koha pärast võistlesid Tallinna Inglise Kolledž ja Tallinna Nõmme Põhikool ning omavahelises mängus saadud 2:1 võit tõi pronksised medalid Inglise Kolledži tüdrukute kaela ja Nõmme tüdrukud pidid leppima neljanda kohaga. Turniiril sai viienda koha Tallinna Arte Gümnaasium.

Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi õpetaja Pirgit Purju sõnul peegeldus osalistelt ainult positiivne tagasiside. „Võitjana tundus meile kõik super – kõik sujus ja tüdrukute silmad särasid. Selles vanuses ei ole oluline, mis turniir või võistlus on, iga spordiala annab suure kogemuse. Õpetajana on mul kindlasti vedanud ka õpilastega, kes taoliste üritustega kaasa tulevad,“ ütles Purju.

Purju lisas, et tulevastele turniiridele ootaks ta suuremat osavõttu. „Selles vanusegrupis turniir tüdrukute arvestuses väga populaarne polnud, kuid tulevikuks ehk julgustada rohkem tüdrukuid osalema ja selgitada, et sellistel turniiridel ei pea osalema ainult trennitüdrukud,“ rääkis ta.

Kõik tulemused SIIT.

Turniiri esikolmik pärast autasustamist. Katariina Peetson

Suur pildigalerii SIIT.

Toetajad ja koostööpartnerid:
      Tallinna Haridusameti logo JPG.JPG